Facebook Demo – Customizer

Team Almkerk

1 day 12 hours ago

N I E U W S!!
Roparun verschuift naar eerste weekend van oktober...

De fysieke editie van Roparun 2021 verschuift van het Pinksterweekend naar het weekend van 2 en 3 oktober. Nadat we in november 2020 al bekendmaakten dat de Roparun 2021 binnen de eigen landsgrenzen blijft, zijn we nu gezien de omstandigheden ook genoodzaakt het evenement naar een later moment dit jaar te verplaatsen.

Veiligheid
We verschuiven het evenement om twee belangrijke redenen. Roparun-directeur Wiljan Vloet: “Uiteraard staat de gezondheid van onze deelnemers en vrijwilligers centraal. We zijn een evenement dat gaat over gezondheid, oog hebben voor elkaar. Een evenement dat gefundeerd is op het nemen van maatschappelijke verantwoordelijkheid. De Nederlandse gezondheidszorg heeft het enorm zwaar en de verwachting is dat de druk nog geruime tijd blijft. Alles wat bijdraagt om die druk te verlagen, moeten we doen.”

“Daarnaast bestaat de Roparun bij de gratie van het samen doen. Teamleden vormen sámen het team en opgeteld zijn de ruim driehonderd teams met hun achtduizend leden de Roparun; daar komen de ruim vijfhonderd vrijwilligers bij en uiteraard het publiek. Sámen beleven we op de grootste manier de Roparun, het feest, de emotie, de inspanning; het Roparungevoel. Dat is ons DNA. Wanneer deze DNA-kenmerken wegvallen, valt de ziel uit ons evenement”, vervolgt hij.

Het Pinksterweekend
Tijdens het Pinksterweekend willen we uiteraard wel bij Roparun stilstaan. Voor de teams die het leuk vinden bieden we, in samenwerking met de app eRoutes, de mogelijkheid om toch een actief weekend te hebben.

We brengen een speciale Roparun variant uit binnen deze app, waardoor de actieve teams de mogelijkheid hebben om de volledige Roparun afstand, of een gedeelte hiervan, digitaal te voltooien!
Hierin zullen herkenbare Roparun momenten zitten als het startschot, de estafette wissels en meer.

Binnenkort zal hier meer info over gedeeld worden met de teams via de nieuwsbrief en website!

De oplossing
Dit betekent dat de dertigste editie van de Roparun, onze jubileumeditie, eenmalig in een aangepaste vorm plaatsvindt. Zo zijn de start én finish op het Pinkpopterrein in Landgraaf en blijft de gehele Roparun in Zuid-Nederland. Omdat deze aangepaste vorm van de Roparun (maar) uit twee dagen bestaat, kent de route een afstand van zo’n driehonderd kilometer. Het startschot klinkt op zaterdag 2 oktober. Naar verwachting zal het laatste team een dag later rond 18.00 uur finishen. Aansluitend is er een slotfeest, zoals vroeger in Parijs. Vloet: “Met deze oplossing proberen we een veilig evenement te organiseren, want veiligheid voor onze teams en vrijwilligers staat voorop.”

We doen een beroep op alle teams en iedereen die de Roparun een warm hart toedraagt, om deel te nemen en te ondersteunen. “De doelen die we ondersteunen kunnen niet zonder onze bijdrage.”

Team Almkerk

1 month 3 weeks ago

We gaan weer finishen op de Coolsingel! 😃🏃‍♀️🏃‍♂️🚴‍♀️

www.facebook.com/230490123637504/posts/3843590222327458/

Team Almkerk

2 months 1 week ago

In 2021 blijft de Roparun in Nederland!

Dat is heel anders dan we gewend zijn, maar ook dit wordt ongetwijfeld weer een bijzondere ervaring!

www.facebook.com/230490123637504/posts/3801618993191248/

Team Almkerk

3 months 1 week ago

Daar doen we het (nog steeds) voor!

www.facebook.com/230490123637504/posts/3724780547541760/

Team Almkerk

7 months 2 weeks ago

Daar doen we het voor!!

www.facebook.com/708664235877894/posts/2944546188956343/

Team Almkerk

9 months 3 weeks ago

Steun Roparun, koop een lot!

Helaas gaat de Roparun dit jaar niet door.
Wat wél doorgaat is de jaarlijkse loterij.

Omdat een aantal van onze evenementen niet door kan gaan, hopen wij met de lotenverkoop alsnog een mooi bedrag over te kunnen maken aan Roparun. Het geld gaat naar diverse projecten ter ondersteuning van mensen met kanker.

Hoe?
Kopen van de loten kan volledig digitaal.
Laat ons door middel van een bericht (liefst via een teamlid dat je kent) weten hoe veel loten je wilt kopen. Wij sturen je een foto van jouw lotnummers en een betaalverzoek. Jij maakt het geld over.

Wanneer?
De trekking is op 3 juni en de uitslag wordt bekend gemaakt op 13 juni.

Mooie prijzen!
Er zijn oa 2 Volkswagens en diverse vakantiereizen te winnen.

Doe je mee?

Team Almkerk

10 months 2 days ago

Geen eierverkoop aan de deur...

Al jaren komen we in de week voor pasen bij je aan de deur voor de verkoop van de lekkere eitjes van Culinei. Door de huidige omstandigheden kan het dit jaar helaas niet doorgaan.

Natuurlijk kun je wel grwoon bij Culinei terecht!

Team Almkerk

10 months 1 week ago

Helaas maakte Roparun vandaag bekend dat de Roparun 2020 niet door gaat.
Hoe begrijpelijk dit ook is, voor ons team is dit een enorme teleurstelling.

Vanzelfsprekend gaan we ervoor zorgen dat het geld dat tot nu toe werd ingezameld op de juiste plek terecht gaat komen.

Als de situatie stabiel wordt, gaan we als team bekijken wat we nog kunnen ondernemen.
Blijf ons volgen op Facebook!

Voor iedereen veel sterkte in deze bizarre tijd!

www.facebook.com/230490123637504/posts/3120052738014547/

Team Almkerk

10 months 1 week ago

Benefietdiner geannuleerd!

Helaas mensen...
Het zat er aan te komen...
Tot onze grote spijt moeten wij het benefietdiner annuleren.
Mensen die zich hadden ingeschreven hebben zojuist een e-mail ontvangen.


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.

HELP MEE EN DONEER!